Hakkımızda

Sizin güvenliğiniz, bizim güvenliğimizdir.

T-TEKNO Genel Güvenlik Sistemleri, deneyim ve uzmanlığa sahip kadrosu ile elektronik güvenlik sistemleri uygulama, projelendirme, satış, satış sonrası destek ve danışmanlık hizmetleri konularında faaliyet göstermektedir.


Çalışmalarını sürdürdüğümüz ve katkılarda bulunduğumuz, dünyaca ünlü sektör markalarının sağladığı avantajların yanı sıra; yerli üretime verdiğimiz satış ve satış sonrası desteklerimiz ile kazanacağımız rekabet avantajlarını sektörle paylaşmak ve çözümler sunmak adına çalışmalarımıza sürekli devam etmekte ve yeni projelerimizle ilerlemekteyiz.


Türkiye genelinde genişleyen, dağıtım kanalımıza ve tüm iş ortaklarımıza güven veren bir firma olmak, yurtdışında bulunan ofislerimiz ile yurtdışı müşterimiz yerinde hizmet vererek onlarla birlikte gelişmek ve büyümek başlıca amacımız. Güçlü stok, geniş ürün yelpazesi, satış sonrası hizmetler ve partner firmalarımızın Ar-Ge faaliyetlerine destek vererek, bünyesine kattığı yeni ürünlerle sürekli değişen ve gelişen bir yapıyı oluşturduk.


Kamera sistemlerinde Ip ve Ahd olarak satışlarımız ve proje çalışmalarımız devam etmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında birçok firma ile çalışmalar yapmaya ediyoruz. Referanslarımızda çalışma yaptığımız firmaları görebilirsiniz. Çok kısa zamanda çok büyük çalışmalar yaparak, iç piyasada satışlarımız ve yurtdışı ofislerimiz ile ihracatlarımızı arttırarak Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaya kararlılıkla devam edeceğiz. Amacımız, müşterilerimize en uygun, en doğru ürünler ile projelerinde destek olmaktır.


Portföyümüze Türkiye’nin en hızlı internet ağını oluşturan Kablonet Fiber İnternet hizmetlerini de ekleyerek entegre olarak güvenlik sistemlerinde hizmetin sekteye uğramaması için statik Ip satışını da yapmaktayız. Müşterilerimizin diğer işleri için de ihtiyaçlara uygun Fiber İnternet satışları da yaparak, yerinde yapılan ihtiyaç belirleme işlemlerinden sonra müşterilerimizin bütçelerine en uygun ürünlerin tekliflerini sunarak entegre satışlarda Türkiye’nin üst sıralarında olan bir şirket olarak, müşteri memnuniyetini en önde tutmaya devam edeceğiz.


Alarm sistemleri satışlarımızda orta segmentte DESİ ve üst segmentte AJAX markaları ile müşterilerimize ANLIK HABER ALMA MERKEZİ desteği vererek güvenliğini en üst seviyelere taşımaktayız. Ayrıca müşterilerimizin cep telefonlarına indirecekleri uygulamalar ile daha rahat edecekleri bir konumda olacaklar.


‘’Sizin güvenliğiniz, bizim güvenliğimizdir.’’


ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ:


TÜRKSAT –KABLONET
DAUHA
HAIKON
HIKVISION
HONEYWELL
UNV
SAMSUNG
SEAGATE
DESİ
DSC
NEUTRON
HES CHECK

X