GİZLİLİK POLİTİKASI

T-Tekno.com üzerinden kişiler tarafından yapılan işlemlerin ve bu işlemlerde kullanılan bilgilerin güvenliğini sağlamak açısından temel olarak görülen kurallar aşağıda belirtilmiştir. Medikal Kimlik sistem ve görsel alt yapısının güvenilir bir şekilde kişilere sunulması ile ilgili ihtiyaç duyulan önlemleri yerine getirmiştir.

Kişisel Verilerin Güvenliği

Kullanıcıların T-Tekno.com web sitesinde sunulan hizmetlere erişimi ve kişisel bilgileri güncelleme amaçları ile T-Tekno.com ile paylaşmış olduğu bilgileri, yalnızca T-Tekno.com tarafından görevlendirilmiş ve sisteme erişim , görüntüleme hakkı olan sistem yöneticileri tarafından T-Tekno.com sisteminin güvenliğini ve tutarlılığını sağlamaya yönelik kullanılabilir.

Kişilerin T-Tekno.com ile paylaşmış olduğu bilgiler, kişilerin onayı dışında ya da yargı kararı ve /veya yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşa hiçbir nedenden ötürü paylaşılmayacak ya da verilmeyecektir. Yasal düzenlemelerle bu bilgilerin açıklanmasını gerektiren bir durum tekamül etmediği sürece hiçbir istisna ile bu bilgiler açıklanmayacaktır.

Telif Hakları

T-Tekno.com’un hazırlanmasında kullanılan tasarım ve yöntem bilgisi konusundaki telif hakları T-Tekno.com’a aittir. Üçüncü şahıs ve/veya firmalara ait materyaller dışında kalan, T-Tekno.com ‘a rekabet avantajı sağlayan bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları T-Tekno.com‘a aittir.

Sorumluluk Sınırları

T-Tekno.com diğer işletmelerle birlikte çalışabilirliği, bu işletmelerin internet sitelerine bağlantı vererek ve/veya bu işletmelerin internet servislerini ara yüzler üzerinden sunarak sağlamaktadır. Gizlilik Politikası’nda yer alan taahhütler yalnızca T-Tekno.com alanının kullanımında geçerlidir ve bağlantı olarak yönlendirme yapılan internet siteleri ve sitelerin kendilerine ait hizmetlerini kapsamaktadır.

Bağlantı ile T-Tekno.com ‘dan ulaşılan internet sitelerinin kullanımı ile ilgili gizlilik ve kullanım şartları o siteler tarafından belirlenmektedir. Bu sitelerden alınıp kullanılacak bilgilerden, o site tarafından takip edilen etik ilkelere , gizlilik prensiplerine uymamaktan kaynaklanacak herhangi bir sistemsel ve görsel kalite kaybı ve bunun doğurabileceği maddi ve/veya manevi zararlardan hiçbir biçimde Medikal Kimlik sorumlu tutulamaz.

X